Antingen stödjer din webbläsare inte javascript, eller är javascript inaktiverat. Denna webbplats fungerar bäst om du aktiverar javascript.

På Salems webbplatser använder vi cookies för att webbplatserna ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Läs mer om cookies här.

Kontakt

Kontaktuppgifter, Rönninge skola:

Expedition

ronningeskola@salem.se 

08-532 594 00

Rektor

Glenn Nilsson

070-723 94 12

glenn.nilsson@salem.se

Biträdande rektorer

Anna Lindén Jonsson

070-623 29 65

anna.lindenjonsson@salem.se

 

Ylva Alsterlund

070-437 91 99

ylva.alsterlund@salem.se 

Administration

Jenny Bogos Paulsson

08-532 594 00

jenny.paulsson@salem.se

Kurator

Evelina Radda

070-623 30 70

evelina.radda@salem.se

Skolsköterska

Ann Nilsson

070-723 14 62

08-532 59 406

ann.nilsson@salem.se

Studie- och yrkesvägledare

Mery Hovsepian

08-532 594 16

mery.hovsepian@salem.se

Finns på skolan måndag och tisdag.

 

Senast uppdaterad 29 oktober 2018